sesja nad morzem

O SESJI NAD MORZEM

Wszystko to o czym powinniście wiedzieć.

Sesja nad morzem jest dla każdego, kto kocha morze, fale, piasek, słońce, chmury i wiatr. Zdjęcia mogą zrobić sobie wszyscy – mają być pamiątką z pobytu nad morzem dla zakochanych, rodziny, pary młodej czy dzieci. Taka sesja fotograficzna może posłużyć również jako portfolio modelki/modela, jako fotografia portretowa lub biznesowa.

Sesja przeznaczona jest dla dziecka, rodziny, narzeczonych czy pary młodej. Dla modelki i człowieka biznesu. Zdjęcia mogą być również pamiątką Pierwszej Komunii Świętej czy posłużyć jako zdjęcia klasowe… Jeśli nie jesteś pewien, czy to pomysł dla Ciebie lub w sesji miałoby brać udział wiele osób, to proszę napisz do mnie o swoich planach a na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Podstawowa sesja plenerowa trwa 90min. i obejmuje jedno miejsce plenerowe. Wykonywana jest zawsze nad morzem i pobliskich okolicach (las, zatoka, molo…). Jeśli chodzi o stylizacje – tu nie ma ograniczeń.

Sesję nad morzem wykonuję od 1 kwietnia do 31 października każdego roku od poniedziałku do piątku w godzinach 15 – 22. Aby wstrzelić się w wybrany termin sesję należy zarezerwować jak najszybciej. Umówić się można telefonicznie lub mailowo. 

Zatroszczenie się o makijaż leży po stronie osób fotografowanych. Podobnie jest ze stylizacjami, choć tu zawsze mogę pomóc. Mogę użyczyć gadżetów i akcesoriów do sesji, których jestem w posiadaniu i zawsze służę pomysłami dotyczącymi stylizacji.

Koszt podstawowej  sesji to 450 zł. Miejsce wybiera klient z miejsc wskazanych przeze mnie. Oddaję 20 zdjęć wybranych przez klienta. Zdjęcia zawsze poddane są autorskiej obróbce. 

 

Jeśli zdecydujesz, że czas podstawowej sesji jest za krótki, to oczywiście sesję możemy przedłużyć. Każda rozpoczęta godzina to koszt 150 zł. Wiąże się to również z tym, że wybierasz o 5 zdjęć więcej.

 

Każde kolejne wybrane zdjęcie to koszt 30 zł.

Jeśli masz jakieś szczególne zalecenia co do sesji, jestem otwarty na nowe pomysły – skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy o tym. Warunkiem jest tylko to, że musi się ona odbyć nad morzem. Wszystkie szczegóły ustalamy przed sesją mailowo lub telefonicznie.

 

Skontaktuj się ze mną, przedstaw swoje pomysły i ustalimy wszelkie szczegóły.