sesja nad morzem

O SESJI NAD MORZEM

Wszystko to o czym powinniście wiedzieć.

Sesja nad morzem jest dla każdego, kto kocha morze, fale, piasek, słońce, chmury i wiatr. Zdjęcia mogą zrobić sobie wszyscy – mają być pamiątką z pobytu nad morzem dla zakochanych, rodziny, pary młodej czy dzieci. Taka sesja fotograficzna może posłużyć również jako portfolio modelki/modela, jako fotografia portretowa lub biznesowa.

Ilość osób biorących w sesji jest dowolna. Jeśli chodzi o większe grupy proszę tylko o taką informacje na kilka dni przed sesją.

Podstawowa sesja plenerowa trwa 90min. i obejmuje jedno miejsce plenerowe. Wykonywana jest zawsze nad morzem i pobliskich okolicach (las, zatoka, molo…). Jeśli chodzi o stylizacje – tu nie ma ograniczeń.

Sesję nad morzem wykonuję od 1 kwietnia do 31 października każdego roku od poniedziałku do piątku w godzinach 15 – 22. Aby wstrzelić się w wybrany termin sesję należy zarezerwować jak najszybciej. Umówić się można telefonicznie lub mailowo.

Zatroszczenie się o makijaż leży po stronie osób fotografowanych. Podobnie jest ze stylizacjami, choć tu zawsze mogę pomóc. Mogę użyczyć gadżetów i akcesoriów do sesji, których jestem w posiadaniu i zawsze służę pomysłami dotyczącymi stylizacji.

Oddaję 20 zdjęć wybranych przez klienta. Zdjęcia zawsze poddane są autorskiej obróbce.

 

Jeśli zdecydujesz, że czas podstawowej sesji jest za krótki, to oczywiście sesję możemy przedłużyć. Każda rozpoczęta godzina to koszt 150 zł. Wiąże się to również z tym, że wybierasz o 5 zdjęć więcej.

Każde kolejne wybrane zdjęcie to koszt 50 zł.

Jeśli masz jakieś szczególne zalecenia co do sesji, jestem otwarty na nowe pomysły – skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy o tym. Warunkiem jest tylko to, że musi się ona odbyć nad morzem. Wszystkie szczegóły ustalamy przed sesją mailowo lub telefonicznie.

Skontaktuj się ze mną, przedstaw swoje pomysły i ustalimy wszelkie szczegóły.